m

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

WIECZOREK RODZINNY

 

Tradycyjnie już w Szkole Podstawowej w Bąkowicach, na przełomie maja i czerwca, uczniowie klas IV – VI, wspólnie z wychowawcami, przygotowują dla swoich rodziców inscenizację słowno – muzyczną.

W poniedziałkowe popołudnie, 15 czerwca 2015 roku, odbył się uroczysty wieczorek rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzień Mamy i Taty to bardzo szczególne święta dla dzieci w wieku szkolnym. Pozwalają na wspólne przeżywanie radości, okazywanie miłości rodzicom, budzenie poczucia wspólnoty z rodziną, docenianie jej wartości oraz czerpanie radości z bycia razem poprzez czynne uczestnictwo w wieczorku rodzinnym. Dzieci już od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. W ciepłych słowach ukrytych w wierszach i piosenkach przekazały co czują i myślą, następnie każdy z rodziców otrzymał od swojego dziecka słodki prezent. Podziękowań, braw i pochwał tego dnia nie brakowało. Uwieńczeniem uroczystego wieczorku był poczęstunek przygotowany przez dzieci i rodziców.

 

Takie spotkania są okazją do bliższego poznania oraz do wyrażenia podziękowania za trud, jaki rodzice włożyli w wychowanie swoich pociech. Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca pracownicy szkoły składają wszystkim Rodzicom serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu.

 

Renata Boduch

 

wstecz